
Зарядний пристрій для електросамокатів 48v 2.0 A tesla,crosser,kugoo m3 pro,m4 pro,kyro g1,Куго М5,Куго Х1
780 ₴
+380 (66) 767-02-94
- Немає в наявності
- Код: Сharg01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для електросамокатів 48v 2.0 A tesla,crosser,kugoo m3 pro,m4 pro,kyro g1,Куго М5,Куго Х1
Матеріал корпусу: пластик
Напруга заряджання: 54.6(В)
Струм заряду: 2.0 (А)
Номінальна потужність: 109.2 (Вт)
Тип штекера: 3 отвори, Ø12 мм
Сумісність: Літій-іонні аккумулятори 48V
Надійний інтелектуальний зарядний пристрій, розроблений спеціально для літій-іонних акумуляторів 48V. Ідеально підходить для електросамокатів Kugoo M3, M4 Pro, G1, M5, X1, а також інших сумісних моделей Crosser, Tesla та ін.
Матеріал корпусу: пластик
Напруга заряджання: 54.6(В)
Струм заряду: 2.0 (А)
Номінальна потужність: 109.2 (Вт)
Тип штекера: 3 отвори, Ø12 мм
Сумісність: Літій-іонні аккумулятори 48V
Надійний інтелектуальний зарядний пристрій, розроблений спеціально для літій-іонних акумуляторів 48V. Ідеально підходить для електросамокатів Kugoo M3, M4 Pro, G1, M5, X1, а також інших сумісних моделей Crosser, Tesla та ін.
Даний зарядний пристрій не сумісний із контролерами на 36V! Дізнатися вольтаж пристрою можна за наклейкою на задній стороні дисплея, в меню бортового комп'ютера, або звіривши характеристики старого зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 54.6 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Номінальна потужність | 109.2 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Маса | 1 кг |
- Ціна: 780 ₴




