
LED-лампа C5W 3030 6SMD 31/36/39/41 мм | Підсвітка салону, номерного знака
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 170 ₴
+380 (66) 767-02-94
- Готово до відправки
- Код: C5WYellow31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа C5W 3030 6SMD 31/36/39/41 мм | Підсвітка салону, номерного знака
Опис: Ця LED-лампа забезпечує яскраве, економне і рівномірне освітлення для салону, багажника та номерного знака вашого авто. Вона значно яскравіша за стандартні галогенові лампи, що покращує видимість і додає комфорт під час руху в темний час доби. Лампочка добре підійде для покращення світла в салоні, оскільки вона в рази яскравіша за галогенову. Також вона допоможе освіжити вигляд вашого авто, створивши сучасне та ефективне освітлення.
Переваги:
- Висока яскравість і економічність
- Простий монтаж
- Сучасний дизайн
- Зниження споживання енергії
Технічні характеристики:
- Тип: C5W 3030 6SMD
- Розміри: 31/36/39/41 мм
- Напруга: 12V
- Колір: білий
- Тип світла: холодне біле
Ця лампа є хорошим варіантом для оновлення освітлення в автомобілі з мінімальними витратами енергії!
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | C5W |
| Колірна температура | 6500K |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування ящика рукавички (бардачка), Для бардачка |
| Світловий потік | 600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | C5W |
| Розмір | |
| Size | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 105 ₴




