
Сітка в багажник авто. Органайзер. Кріплення вантажу. На липучках
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 170 ₴
+380 (66) 767-02-94
- Готово до відправки
- Код: SITKA30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка в багажник, автомобільний органайзер для машини
Сітка-кишеня з міцної тканини, еластична, краї якісно прошиті. Виріб забезпечує надійну фіксацію всіх предметів. Саме така сітка дозволить навести порядок у багажному відділі. Кріпиться така кишеня на липучках до ворсистої поверхні в будь-якому місці.
Розміри:
- 20х25 см
- 25х25 см
- 30х25 см
- 37х25 см
- 40х25 см
- 45х25 см
- 50х25 см
- 60х25 см
- 70х25 см
Особливості:
- Легка вага та компактні розміри
- Швидка та надійна фіксація за допомогою широких липучок
- Сітка зроблена з високоміцного й еластичного нейлону
- Можливість розміщення на спинці сидіння, на стінці або на підлозі в багажнику
- Речі надійно фіксуються всередині і не ввалюються
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сітка притискна |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 250 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 145 ₴









